Ekonomi

Schneider Electric, Elektrikli Araç Şarj İstasyonlarının Geliştirilmesi İçin 6 İlde Etkinlikler Düzenledi

  • Schneider Electric, mobilitenin geleceğini temsil eden elektrikli araçlar alanında başta şarj istasyonu çözümleri olmak üzere güçlü teknolojileri ve hizmetleriyle yer alıyor.
  • Bu alandaki gelişimi hızlandırmak için iş ortaklarıyla birlikte 6 ilde etkinlikler düzenleyen Schneider Electric, 1200 şube temsilcisiyle bir araya geldi.
  • Etkinliklerde şarj istasyonları alanındaki son teknolojik yenilikler, fırsatlar ve yeni düzenlemeler masaya yatırıldı.

 

Enerji yönetimi ve otomasyonda dünya çapında bir uzman olan Schneider Electric, 2011 yılından bu yana şarj istasyonlarının geliştirilmesi üzerinde çalışıyor. EVlink, çatısı altında 45 ülkede 90 binden fazla istasyonla elektrikli araçlar için güvenilir, her zaman ve verimli bir güç altyapısı sağlamaya odaklanıyor. iş kümesinden. Böylece küresel bölüm liderlerinin ortasında yer alan Schneider Electric, Türkiye’de de şarj istasyonları alanında gelişim için çalışıyor. Bu kapsamda şirket, iş ortakları ile birlikte Malatya, Elazığ, Gaziantep, Adana, Mersin ve Diyarbakır’da sektör temsilcilerini bir araya getiren ‘Araç Şarj Cihazları (EVC) ve Regülasyonlar’ etkinlikleri düzenledi. Yeni nesil analizlerin, departmandaki fırsatların ve yeni düzenlemelerin görüşüldüğü toplantılara 1200 şube temsilcisi katıldı.

 

Etkinliklerde, dünyada ve Türkiye’de hem dijital dönüşüm hem de e-mobilite alanındaki gelişmeler Schneider Electric uzmanları tarafından paylaşıldı. Ayrıca şirketin şarj istasyonu çözümü EVlink, anahtar ve devre kesici çözümleri GoPact ve ACB-CCB artefakt aileleri, kablosuz güç izleme çözümleri Powertag ve HeatTag, yeni Altivar Soft Starter AT480 ve güç elektroniği sistemlerinden sürücü ailesi de yeni nesil teknolojiler oldu. etkinlikte öne çıktı. Tüm bunların yanı sıra katılımcılar yeni düzenlemeler hakkında bilgilendirilirken, şube yetkilileri ile bilgi ve birikimlerini paylaşma fırsatı da buldular.

 

Schneider Electric Araç Şarj Cihazları (EVC) ve Regülasyon faaliyetleri, şirketin iş ortakları arasında Yuvam Elektrik (Malatya), Elzem Elektrik (Elazığ), An-El Elektroteknik (Gaziantep), Öztekin Power (Adana), Er Elektrik (Mersin), MFB Elektrik (Malatya) ) ve Ferkom Elektrik (Diyarbakır).

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu