Haber

Yollardaki durum

Otoyolların üretim, bakım ve onarım çalışmalarının yapıldığı kesimlerinde yavaş gidilerek trafik levha ve işaretlerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün yol durum bültenine göre TEM Otoyolu Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi onarım çalışmaları nedeniyle saat 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltma yapılıyor.

Ankara Çevre Otoyolu kavşağı-Ankara-Kırıkkale yolu 25-27. Ankara-Kırıkkale ve Kırıkkale-Ankara kilometrelerindeki yapım çalışmaları nedeniyle şeritler daralırken, ulaşım ikişer şeritten kontrol ediliyor.

Tarsus-Adana-Gaziantep (TAG) Karayolu Bahçe-Nurdağı kavşaklarında trafik işaretleme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak devam ediyor.

Çorum-Ankara yolunun İskilip-Osmancık kavşaklarında farklı kotlarda kavşak yapılması nedeniyle ulaşım denetimli olarak yapılıyor.

Gümüşhane-Bayburt yolu 5-8. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından çift yönlü olarak yapılıyor.

Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. Kilometrelerce yapılan üretim çalışmaları nedeniyle sürücüler trafik levhalarına ve işaretçilere dikkat etmek zorunda kalıyor.

Edremit-Çanakkale yolunun 9-11. kilometre, deniz tarafında çökme nedeniyle fore kazık çalışması yapıldığı için yolun ulaşıma ayrılan bir kısmından çift yönlü izin veriliyor.

9-11 Aksaray-Ortaköy yolu. Kilometrelerce üretim çalışmaları nedeniyle nakliye denetimli olarak gerçekleştirilmektedir.

İzmir-Çeşme Otoyolu Urla- Güzelbahçe kavşaklarında, İzmir istikametinde çalışmalar münasebetiyle 4-5. kilometre sağ şerit araç trafiğine kapatılarak sürücüler diğer şeride yönlendiriliyor.

Kangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 15-17. Kilometrelerce üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretlerine dikkat etmesi önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu