Haber

Türki Cumhuriyetler ve Akraba Topluluklar Spor ve Kültür Festivali Silivri’de yapılacak

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu (TÖSSFED) Başkanı Birol Aydın liderliğindeki Türkiye Devletleri Özel Sporcular Spor Federasyonu, Türkiye’deki ilk uluslararası organizasyonunu gerçekleştirecek.

TÖSSFED’den yapılan açıklamaya göre, Silivri Belediyesi ev sahipliğinde 19-21 Mart tarihlerinde gerçekleştirilecek olan “Türkiye Cumhuriyetleri ve Akraba Topluluklar Spor ve Kültür Şenliği” organizasyonu için hazırlanan protokol, TÖSSFED Lideri Birol Aydın ve Silivri tarafından imzalandı. Belediye Başkanı Volkan Yılmaz.

Silivri’de düzenlenen uluslararası organizasyon toplantısına TÖSSFED Başkan Yardımcısı Sadettin Akçi, Başkan Danışmanı ve İstanbul İl Temsilcisi Bünyamin Kurt, yönetim kurulu üyeleri Can Dağaşan, Mesut Özdoğan, Silivri Belediye Başkan Yardımcısı Emre Sarısaltukoğlu ve Silivri Belediyesi Spor Müdürü ve TÖSSFED Eğitim Kurulu Üyesi Ahmet Uslu katıldı. . .

Başkan Birol Aydın, “Bugün birlikte bir ilke daha imza attık. Türk dünyasının birlik ve beraberliği için düzenlenecek uluslararası organizasyona ev sahipliği yapan Silivri Belediye Başkanı Sayın Volkan Yılmaz’a şükranlarımı sunuyorum. . Özel sporcularımızla birlikte hep ileriye gidiyoruz.” ifadelerini kullandı.

habergolcuk.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu