Teknoloji

MediaMarkt’ın Anneler Günü için Anne Yapay Zekası Teknolojisi Hediye Alanlara Yardımcı Olur

MediaMarkt, anneler için en güzel hediye olan Anne Ai teknolojisini ‘anne’ rolünde her şeyi bilen bir yapay zeka ile hayata geçirerek Türkiye’de bir ilke imza attı.

Hediye seçmek başlı başına zor bir iştir. Hele de bahsi geçen en kıymetlilerimiz olan annelerimiz olunca durum daha da zorlaşıyor. Onları en çok eğlendirecek hediyeyi seçmek istiyoruz ve hangisinin en uygun olacağı konusunda kararsızız.

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji tutkunlarına rahat alışveriş keyfi sunan Türkiye’nin en büyük satış alanına sahip elektronik perakendecisi MediaMarkt, “En iyisini anneler bilir” diyerek Anne Ai teknolojisini geliştirdi. Anneler için en keyifli ikram nedir sorusu. ‘Anne’ rolündeki her şeyi bilen bir yapay zeka, platformda anneler için en uygun hediyeyi yanıtlıyor. Türkiye’de ilk defa yapılan bu çalışma GPT-4 ile desteklenmektedir.

Onedio platformu üzerinden kullanıcıların soru sormasına olanak sağlayacak olan Anne Ai, 13 Mayıs’a kadar sosyal medyanın yoğun olduğu saatlerde kullanıcıların hem catering hem de farklı konulardaki sorularını API bağlantılı ve gerçek zamanlı yanıtlarla yanıtlayacak. kullanım.

MediaMarkt beyin sarsıntısından etkilenen anneleri unutmadı

MediaMarkt, depremden etkilenen anneleri de unutmadan, bölgedeki annelerin ihtiyaçlarını karşılamak için Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı’na (KEDV) bağışta bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

eskipazar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu