Haber

Kemer’de kutlama programı düzenlendi

Kemer’de Ramazan Bayramı münasebetiyle resmi bayram programı düzenlendi.

Kemer Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’nde başlayan tatil programı, Kemer Kaymakamı Hüseyin Çam, Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, Kemer Jandarma Komutanı Ramazan Ergel, Kemer Emniyet Müdürü Harun Mere, Kemer Sahil Güvenlik Komutan Yardımcısı Alper Aydın, siyasi parti temsilcileri , Kemer Belediyesi Meclis üyeleri Mustafa Tıraş, Recep Yılmaz, Mustafa Bilici, Semih Özdemir, Hakan Tuncer, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve muhtarlar katıldı.

Programa katılan heyetin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Kaymakam Çam, turizm sezonunun da hayırlı olmasını diledi.

Kaymakam Çam, Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra Liman Caddesi’ndeki Kemer Emniyet Müdürlüğü’ne ve ardından İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek polis ve jandarma görevlileriyle birlikte kutlama yaptı.

HASTALARA TATİL ZİYARETİ

Kaymakam Çam, Lider Topaloğlu ve beraberindekiler daha sonra Kemer Devlet Hastanesi’ndeki hastaları ziyaret ederek bayramlarını kutladılar ve geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Bayram sonrası açıklama yapan Kaymakam Çam, ramazan ayı geçirdiklerini ancak 6 Şubat’ta Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremler nedeniyle hüzünlü bir bayram geçirdiklerini söyledi.

Depremlerin herkesi derinden etkilediğine değinen Kaymakam Çam, “Depremden sonraki süreçte herkesin emeği geçti. İlçemizde depremzedelere yapılan yardımlara ve ev sahipliğine destek veren herkese teşekkür ediyorum. Tüm vatandaşlarımızı ve yakınlarını kutluyorum. Aileler Ramazan Bayramı’nda Kemer’de.” söz konusu.

Başkan Topaloğlu ise tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, “Bayramlar dargınlıkların ortadan kalktığı günlerdir. Mübarek Ramazan ayının ardından bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm vatandaşlarımızın bayramını kutlar, herkese aileleri ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı nice bayramlar dilerim. dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu