Haber

Kayseri dinamikleri bayramı hemşehrileriyle kutladı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Tüm kamu kurumları ve vatandaşlarla el ele, gönül gönüle hizmet eden, ortak aklı ön planda tutarak, tüm Kayserilileri kucaklayan Büyükşehir Belediye Başkanı. Memduh Büyükkılıç, Ramazan Bayramı’nı büyük bir aile anlayışıyla kutlamaya devam ediyor.

Başkan Büyükkılıç, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile birlikte Hunat Camii’nde kılınan cuma namazının ardından bayram sevincini vatandaşlarla birlikte yaşayarak samimi sohbetleri paylaştı.

HACILAR’DA VATANDAŞLARLA KUCAKLANDI

Büyükkılıç daha sonra Hacılar’da düzenlenen Festival Programına Bakan Akar ile birlikte katıldı. Başta çocuklar ve gençler olmak üzere vatandaşların sıcak ve samimi sevgisiyle karşılaşan Önder Büyükkılıç, “Erciyes’imizin göbeğindeki güzel ilçemiz Hacılar’da düzenlenen Bayram Programına tüm halkımızla birlikte katılarak bayramı siz değerli vatandaşlarımızla birlikte kutladık. Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar. Rabbim birliğimizi daim etsin” dedi.

Kayseri halkının bayramını kutlayan Büyükkılıç, “Milletimizin, değerli vatandaşlarımızın ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder, nice sağlıklı ve mutlu bayramlar dilerim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu