Haber

Cihangirspor’da Yeni Yönetim Belli Oldu

Adana Amatör Harikalar Ligi gruplarından Cihangirspor’da yeni yönetim belli oldu. Cihangirspor’un yeni yönetimi kolları sıvayarak yeni dönemde başarılı olmayı hedefledi.

Adana Amatör Harikalar Ligi ekiplerinden Cihangirspor’un yönetimi geçtiğimiz günlerde belli oldu. Başkan Cihangir Korkmaz, kendisine güvence verdi.

Yeni sezonda şampiyonluğu hedeflediklerini açıklayan Cihangir Korkmaz, destek beklediklerini de söyledi. Korkmaz, “Arka arkaya güzel galibiyetler ve başarılar elde ettik. Deprem nedeniyle aradan zaman geçti ama bu sezon yeniden kolları sıvayarak başlayacağız. En iyi şekilde hazırlanacağız ve şampiyon olmaya çalışacağız.”

Cihangirspor’un yeni yönetimi şu isimlerden oluştu:

“Başkan Cihangir Korkmaz. İkinci Lider Rıdvan Güçlü. Başkan Yardımcıları Emrah Düzyol ve Levent Ünal. Başkan Yardımcıları Osman Baloğlu. Spor Müdürü Ali Gündüz. Orgeneral Ali Noyılmaz. Başkan Yardımcısı Federasyon Sorumlusu İsmail Avcı. Futbol Şube Başkan Yardımcısı Ali Daşkın. Başkan Yardımcısı Muhasebe Sorumlusu Bedirhan Durak. Basından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Şenbaş. Reklam Başkanı Ümit Macar. Halkla İlişkiler Başkanı Nurettin Dağtekin. Başkan Yardımcısı Kurumsal Sorumlusu Yunus Yumlugöz. Proje Başkan Yardımcısı ve Tesis Sorumlusu Murat Ermen.Başkan Yardımcısı Sağlık Sorumlusu Samet Serçe.”

Ayrıca Cihangirspor’un teknik direktörlüğüne Savaş Bahadır getirildi. – ADANA

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu