Yaşam

Ceyda Düvenci’den Flaş Boşanma Açıklaması!…

2015 yılında aşklarını taçlandıran ve nikah masasına oturan favori çiftlerden biri. Ceyda Düvenciile Bülent ŞarakAralarında neler oluyor? Uzun süredir evliliklerinin üzerine kara bulutlar oturan çiftten güzel oyuncudan flaş bir boşanma açıklaması geldi.

Ceyda Düvenci’den Flaş Boşanma Açıklaması!…

Dizilerde başlayan büyük aşklarını evlilikle taçlandıran ünlü oyuncular Ceyda Düvenci ve Bülent Şakrak, Kaz Dağları’nda dünya evine girdi. Hayranları için bağlarında sosyal medya sayfalarında bol bol paylaşım yapan çift hakkında boşanacaklarına dair dedikodular çıkmıştı…

Hatta ünlü çiftin çift terapistine gittiği ancak ortadaki sorunlarını çözemediği söylentileri bile vardı.

“Artık Sessiz Olmamam Gerektiğini Anladım”

Söylentilerin ardından Ceyda Düvenci, sosyal medya hesabından yayınladığı bir görüntüyle sessizliğini bozdu ve ayrılık tartışmalarını net bir şekilde yalanladı.

Ceyda Düvenci, “Artık sessiz kalmamam gerektiğini anladım. Bugün yine saçma sapan haberler çıktı… Öyle zor günlerden geçiyoruz ki, böyle şeylere tepki vermemek gerektiğini düşünüyordum. Yaşadığımız hayat belli, ne olduğumuz belli, ne yaptığımız belli ama görüyorum ki sonu gelmiyor. Hızlıca küçük bir açıklama yapmak istiyorum. Biz çok memnun bir çiftiz. Sorun yok. Düşünebileceğiniz gibi, durumlar söz konusu bile değildir. Ağzıma bile sokmak istemediğim durumlar”söz konusu….”

6 aydır görüşmüyoruz”

Ceyda Düvenci, Bülent Şakrak’ın iş için 6 aydır Selimiye’de olduğunu ve çok sık görüşemediklerini söyledi. “Elbette evlilikte anlaşamadığımız günler oluyor, anlaştıkça güçleniyorsun ama şöyle bir durum var. Bülent 6 aydır Selimiye’de dizi çekiyor. Haftada bir gün zar zor geliyor, çok yoruluyor… Çok yoğun bir projede 6 ay oldu ve bu yüzden bizi bir arada göremiyorsunuz açıkçası ama aslında görenler görüyor.”ifadeleri kullandı…

“Mutsuzluk Hikayeleri Yazmayalım.”

Paylaştığı ‘Guesthane’ şiirini çok sevdiği için yayımladığını dile getiren Ceyda Düvenci, sözlerini şöyle sürdürdü: ‘Misafirhane’ şiiri en sevdiğim şiir… Gerçekten de hayatımın şiiri… Artık tamamen duygularla ilgili. İlk başlarda gülüyorduk, ‘Bunlara ne gerek var, can sıkıntısı çok stres var’ diyorduk… Bugün bunu kendi kendime yapıyorum. Bülent bütün gece çalıştı ve şimdi Selimiye’de yatıyor… Dayanamadım, şunu söylemek istedim. Mutlulukla mutlu olalım, sen ne olurdun? Mutsuzluk hikayeleri yazmayalım…”

Bülent Şakrak kimdir?
Ceyda Düvenci kimdir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu