Haber

Büyükşehir ücretsiz özel yetenek kursları açıyor

Kocaeli Büyükşehir, Spor Liseleri, MSU, PMYO ve BESYO okullarına yerleşmek isteyen gençler için ücretsiz özel yetenek kursu açıyor.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin vizyonuyla Spor Kent Kocaeli Ücretsiz Özel Yetenek Kursları bu dönemde de öğrencilerin umudu olmaya devam ediyor. Büyük şehir; Spor Liseleri, MSÜ, PMYO ve BESYO yerleşmek isteyen gençler için ücretsiz özel yetenek kursları açıyor.

 

ÜCRETSİZ KURSLAR 2 SEVİYEDEN OLUŞACAK

Gençlere yönelik ücretsiz özel yetenek kursları, İzmit Atletizm Pisti’nde “Kondisyon ve Hazırlık Aşaması” ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Vezirçiftliği Spor Salonu’nda “Sınava Hazırlık ve Pist Aşaması” olmak üzere 2 aşamadan oluşacak. Tatbikatlar uzman eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilecektir.

 

UYGULAMASI KOLAY

Gençlik ve Spor Hizmetleri Daire Başkanlığı Spor Şube Müdürlüğü’nün ücretsiz özel yetenek kurslarına başvurmak isteyenler https://kilavuzgenclik.kocaeli.bel.tr/OzelYetenek adresinden vesikalık fotoğraflı “Online Başvuru Formu” yazan bölüme tıklayınız. /Çevrimiçi.aspx. Formu girmeleri, çıkan formu doldurmaları ve ardından “Gönder” butonuna basmaları yeterli olacaktır. Başvuru formundaki tüm sorular eksiksiz ve doğru bir şekilde cevaplanmalıdır. Ücretsiz özel yetenek kursları hakkında bilgi almak isteyen vatandaşlar, 153 Davet Merkezini arayarak uygulama ve kurs detaylarını öğrenebilecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberciftlik.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu