Haber

Antikkapı’da elektrikli araçlar için şarj noktası

KOCAELİ (İGFA) – 1.700’den fazla istasyonla Türkiye’nin en büyük akaryakıt zincirini oluşturan Petrol Ofisi’nin elektrikli araç şarj ünitesi, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi iştiraki Antikkapı A.Ş.’ye bağlı akaryakıt istasyonuna 150 bin lira güçlü tarifeyle kuruldu. Türkiye’de KW-DC gücü. .

Yerli ve milli aracımız TOGG dahil tüm elektrikli araçları şarj edebilen bir sisteme sahip olan E-Power, araç sahiplerine geniş bir hizmet yelpazesi sunuyor. Ömer Türkçakal Bulvarı üzerinde yer alan Antikkapı Petrol Ofisi, konumu nedeniyle şehir içi ve şehir dışı gezilerde araç sahiplerinin uğrak noktası oluyor. Elektrikli araç sahipleri de bu noktada araçlarını şarj edebilecek.

KISA SÜREDE DOLUM HİZMETİ

Petrol Ofisi’ne bağlı istasyonlarda devreye alınan e-Power’ın toplam gücü 150 KW’tır. İstasyon dolum noktasında E-Power konut tipi şarj istasyonları mevcut olup, AC ve DC şarj tipi seçeneklerine sahip tüm araçlarla uyumludur. Yerli ve milli otomobillerimizle uyumlu çalıştığı için TOGG sürücüleri için en değerli merkez haline geliyor. Elektrikli araç sahipleri, araç marka ve modeline göre minimum 20, maksimum 45 dakikada araçlarının tamamını şarj edebiliyor.

basciftlik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu