Teknoloji

ABD Kadınlar Futbol Ligi FIFA 23’te!

 
Electronic Arts (NASDAQ: EA), ABD’nin önde gelen kadın profesyonel ligi olan Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (NWSL) ve Ulusal Kadınlar Futbol Ligi Oyuncuları Derneği (NWSLPA) ile ilişkisini duyurdu. Bu bağlı kuruluşlarla EA SPORTS, kadın futbolunu destekleme konusundaki kararlılığını bir kez daha göstermiştir.
 
ABD Ulusal Kadınlar Futbol Ligi (UKFL) yönetim kurulu üyesi Jessica Berman, ¨UKFL’nin EA SPORTS FIFA 23’e entegrasyonunun kadın futbolunun sınırlarını zorlamaya devam ettiğini söyledi. Bu; Lig, oyuncular ve dünya çapındaki milyonlarca futbol taraftarı için bir kırılma noktasıdır. ¨ açıkladı ve ekledi: ¨UKFL’yi evleri olarak gören dünyaca ünlü sporcuların FIFA 23 sayesinde yeteneklerini daha da fazla sergileme fırsatı buldukları için çok heyecanlıyız. FIFA 23 hayranlarının kulüpler ve oyuncularla oynamaya başlaması için sabırsızlanıyorum. UKFL’den; 25 Mart’ta oyuncuların ve ligin 11. dönem ¨başlangıç¨ olarak kutlamaya katılmasını sabırsızlıkla bekliyoruz.
 
 
 
15 Mart’tan itibaren 12 UKFL takımının FIFA 23’ün yer aldığı tüm platformlarda Santra, Turnuvalar, Sezonlar / Ortak Sezon ve Çevrimiçi Dostluk Maçlarına katılması planlanıyor. FIFA 23’teki dört UKFL stadyumuna ek olarak; Yepyeni formalar, oyuncu yüzleri, kupalar ve kutlamalar da mevcut olacak.
 
EA SPORTS Marka Kıdemli Başkan Yardımcısı Andrea Hopelain, “EA SPORTS’un kadın futbolunda fark yaratmaya devam etmesinden çok memnunuz. Hem UKFL hem de UKFLOD ile gerçekleştirdiğimiz ortaklıklar, bu sporu ekip olarak ilerletmek için attığımız değerli adımlardan biridir. .¨
 
 
 
Ayrıca EA SPORTS ve UKFLOD, oyuncuları saha içinde ve dışında desteklemeye odaklanacak. UKFLOD Genel Müdürü Meghann Burke, Tutkuları, bağlılıkları ve azimleri ile kolektif heyecanı besleyen hayran odaklı deneyimlerin baş kahramanlarıdır. Şu anda kadın futbolunun en heyecanlı dönemlerinden birini yaşıyoruz. Bu sporu daha fazla tanıtmak ve dünyanın dört bir yanındaki futbol taraftarlarının ligdeki yetenekli oyuncularla etkileşim kurmasını sağlamak için EA SPORTS ile işbirliği yapmayı dört gözle bekliyoruz.¨
 
2023 UKFL döneminin 25 Mart Cumartesi günü başlaması planlanıyor. Hem normal dönem hem de 2023 UKG UKFL Challenge Cup; CBS Television Network, CBS Sports Network ve Paramount+ dahil olmak üzere tüm CBS Sports platformlarında yayınlanacak.
 
Ayrıntılı bilgi için: https://www.ea.com/games/fifa/fifa-23/news/fifa-23-pitch-notes-uwcl-nwsl-deep-dive
 
FIFA 23’ü satın almak için https://www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-23/buy adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
duyuru fragmanı
 
 
basın bülteni

haberdaday.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu